לימודי שיאצו

הלימודים בביה"ס נפתחים מידי שנה באוקטובר ומסתיימים ביולי. כיתת שנה א' נוספת נפתחת מידי שנה באביב.לימודי שיאצו - במסלול בוקר או ערב לנוחיותכם:

לימודי שיאצו שנה א': השנה הראשונה יהיו בעלי ידע מקיף ברצף התנועות של הזן-שיאצו, תהיה להם הבנה של הבסיס התיאורטי של הרפואה הסינית והם ידעו ליישם את עקרונות ההישענות וההקשבה המייחדים את הזן שיאצו. עקרונות אלו הם הבסיס של כל שיטת טיפול בפרט ושל קשר בין אנשים בכלל ולכן ניתן ללמוד לימודי שיאצו בשנה הראשונה כחלק מתהליך התפתחות אישי.

לימודי שיאצו שנה ב':
תלמידי השנה השנייה ילמדו את מערכת המרידיאנים המורחבת של מסונגה, אבחנה במגע בהארה ובגפיים, אבחנה בתשאול ואבחנה מתוך התבוננות והקשבה, בנוסף להרחבה בתחום הרפואה הסינית והפיסיולוגיה והפתולוגיה לפי הרפואה המערבית.לאחר עמידה בדרישות הלימודים ומבחן, יקבלו תעודת "מטפל שיאצו מוסמך".

לימודי שיאצו שנה ג': בשנה השלישית הדגש הוא קליני בו בוגרי הלימודים מקבלים הדרכה ותמיכה בצעדיהם הראשונים כמטפלים. זוהי שנת סטאז' הפתוחה גם לבוגרים של בתי-ספר אחרים. בתום השנה השלישית, לאחר עמידה בדרישות הלימודים ומבחן, יקבלו התלמידים תעודת "מטפל שיאצו בכיר".
 
לימודי המשך למטפלים: התכנית ללימודי המשך כוללת העמקה, תמיכה מקצועית, הדרכה וליווי למטפלים. תכנית זו מאפשרת לבסס את הקשר בין תיאוריה ופרקטיקה בדגש על דיוני מקרים אותם מביאים המטפלים מהקליניקה הפרטית שלהם.


הלימודים בבית הספר מתקיימים במסגרת שבועית של כיתת בוקר או כיתת אחה"צ-ערב ובנוסף שיעור תרגול ושיעור תנועה.
לצפיה במערכת השעות של ביה"ס לחצו כאן.

ייתכנו שינויים במערכת, לפיכך, מומלץ לפנות למשרד לעדכון. לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן.
 
 
מעוניינים בייעוץ לימודים אישי? זקוקים למידע נוסף?
התקשרו עכשיו: 052-4020557 או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
    

בית-ספר מגע
לימודי שיאצו
כתובתינו: רח' חזקיהו המלך 17, ירושלים
ייעוץ לימודים אישי: 052-4020557הצהרת נגישותמפת אתרמתעניינים בלימודי רפואה אלטרנטיבית? הכירו את השיאצו