לימודי שיאצו - בית ספר מגע - בואו לייעוץ לימודים אישי

בבית ספר מגע תוכלו לבחור בין לימודי בוקר או ערב
ולקבל תעודת מטפל/ת בשיאצו.
לאחר סיום הלימודים תקבלו סיוע בהשתלבות בעבודה.


לימודי שיאצו במגע

  • קבוצות לימוד קטנות עם יחס אישי
  • מורים מקצועיים ומנוסים
  • תהליך עמוק וחווייתי בו מקבל התלמיד את הכלים הטובים והנכונים ביותר כדי להיות מטפל
  • התנסות מעשית כבר מהשנה הראשונה
  • בית ספר מהותיקים בישראל, מאז 1990
  • תמיכה וליווי גם לאחר סיום הלימודים
 
 

מעוניינים בייעוץ לימודים אישי? זקוקים למידע נוסף?
התקשרו עכשיו: 052-4020557 או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
    

לימודי רפואה משלימה - התמקדות בלימוד שיאצו מעשי

לימוד שיאצו בבית ספר 'מגע' נעשה מתוך הבנה ש"אין חכם כבעל ניסיון". הקניית הידע מתרכזת בלימוד מעשי וליווי התלמיד בהתנסות אישית. שעות השיאצו המעשי ב'מגע' רבות מתוך הבנה כי שם טמון המפתח להתמקצעות התלמיד. לצורך המחשה: שנה א' מורכבת מ-168 שעות שיאצו מעשי ובנוסף 75 שעות תירגול שיאצו.
את הידע התיאורטי מנחים מורים שהוכשרו בבית ספר 'מגע' והינם אנשי שיאצו בעצמם. מורי 'מגע' מגשרים בין תאוריות ברפואה מערבית ורפואה סינית לישומן בשיאצו בצורה שימושית ויעילה. כך למשל, שיעורי אנטומיה נלמדים דרך המחשה חווית הגוף ותנועתו ולא רק דרך שינון החומר הלימודי.

ההוראה בבית ספר 'מגע'

'מגע' הינו בית הספר היחידי שמקדיש עצמו להכשרת מטפלי שיאצו בלבד ולא כתחום הכשרה מיני רבים. השיאצו ב'מגע' הוא חי, נושם ומתחדש ולא מתחיל ומסתיים בטכניקה. בית הספר מתגאה בכך שניתן לזהות מטפל שיאצו בוגר 'מגע' בזכות איכות המגע שלו בלבד.
מורי בית ספר 'מגע' הינם בוגרי בית הספר ועוסקים בשיאצו בין 15 ל-25 שנים ובעלי ניסיון רב בטיפול ובהוראה. כל המורים מתאמנים ומלמדים אומנויות תנועה ולחימה לאורך שנים. האסיסטנטים בכיתות הלימוד סיימו 4 שנות לימוד לפחות בבית הספר, והינם מטפלים פעילים.

יחס וליווי אישיים לאורך הדרך

כל תלמיד מגיע ללימודי השיאצו ממקום אחר עם חוזקות וקשיים הייחודיים לו. על מנת להביא לתוצאות טובות חשוב לתת לכל אחד מהתלמידים תשומת לב רבה. על מנת לאפשר זאת בית ספר 'מגע' מלמד בכיתות קטנות של כ 10-15 תלמידים, כאשר כל כיתה מונה 3 אנשי צוות: מורה ושני אסיסטנטים. יחס גבוה של אנשי צוות מאפשר לעקוב אחר התקדמותו האישית של כל תלמיד ולהתייחס לצרכיו על מנת שיוכל להתפתח משיעור לשיעור.

קשר עם מטפלי שיאצו בוגרי 'מגע'

'מגע' משמש בית חם לתלמידיו ובוגריו ודואג לתמוך בהם במישור המקצועי והתעסוקתי לאחר הכשרתם. בית הספר מאפשר העמקה והעשרת הידע המקצועי שנצבר במהלך מסגרת הלימודים התלת-שנתיים דרך לימודי המשך (שנה ד') וסדנאות מקצועיות של מורי בית הספר ומורים מחו"ל. כמו כן עוזר 'מגע' לתלמידיו למצוא תעסוקה בתחום השיאצו לפי צרכיו של התלמיד.
עוד על מסלולי הלימודים

שיעורי תנועה ועקרונות השיאצו

בשיאצו משתמש המטפל בכל גופו. לכן אופן השימוש בגופו משפיע על חווית הטיפול ועל שמירת בריאות המטפל. שימוש נכון בגוף והקפדה על עקרונות השיאצו יוצרים חוויה נינוחה ונעימה אצל המטפל והמטופל, וכן משאירה את הגוף רענן. עם זאת שימוש לא נכון בגוף ייצור חווית מתח, עומס פיזי וחוסר הנאה מהטיפול ואף עלול להביא לפציעת המטפל.
בלימודי השיאצו ב'מגע' התלמיד לומד לעבוד עם גופו על מנת לתת מגע טוב ובלתי מתפשר ובמקביל לא לגרום לעצמו נזק. שיעורי התנועה (כגון צ'י קונג, קיטאידו ועוד) ותרגילי החימום בתחילת השיעור מאפשרים לחוות תנועה אחרת - קשובה לגופנו, מחוברת לנשימתנו ולמרכז האנרגטי שלנו - שמטיבה עם השיאצו ולכן הינם חלק בלתי נפרד מהלימודים. מידי שנה בית הספר מקבל תלמידים שלמדו מחוץ ל'מגע' ומעוניינים לשפר את איכות השיאצו שלהם ועבודתם עם הגוף.
עוד על צוות מגע

עלות לימודי שיאצו ב'מגע'

לאורך השנים בית ספר 'מגע' שמר על עלות הלימודים הנמוכה ביותר מבין בתי הספר הגדולים להכשרת מטפלי שיאצו. לצד זאת, רמת הלימוד והליווי האישי של בית ספר 'מגע' מבטיחים כי תלמיד שבכוונתו להיות מטפל שיאצו מוסמך לאחר שתי שנות לימוד ב'מגע' לא מוציא מכספו או מעביר את זמנו לשוא.
אם מעניינים אתכם לימודי רפואה משלימה - רפואה אלטרנטיבית - זכרו שהשיאצו הוא כלי טיפולי בעל הצלחה בינלאומית, ואנו במגע מלמדים אותו באופן מקיף ומעמיק על מנת שמטפלים בוגרי בית הספר יהיו גם מטפלים מעולים.
 
בית-ספר מגע
לימודי שיאצו
כתובתינו: רח' חזקיהו המלך 17, ירושלים
ייעוץ לימודים אישי: 052-4020557הצהרת נגישותמפת אתרמתעניינים בלימודי רפואה אלטרנטיבית? הכירו את השיאצו