לימודי שנה ד' - קורסי העמקה בשיאצו למטפלים

רקע
המסלול התלת-שנתי ללימודי השיאצו נועד להכשיר את התלמידים למטפלי שיאצו בעלי יכולות גבוהות. יחד עם זאת גם לאחר הכשרתנו כמטפלים הצורך להעמיק את הידע המעשי והתיאורטי נותר בעינו. שנת הלימודים הרביעית מתאימה למטפלי שיאצו שמעוניינים להקדיש את השנה להעמקת הידע שלהם ולהרחבת כלי הטיפול שלהם. מסגרת זו חיונית על מנת להכניס רוח חדשה לקליניקה ולשמור על האש הפנימית של המטפל. בלעדיהן הטיפול עלול להפוך לטכני וחסר חיות, להימאס על המטפל ולעקר את יעילותו עבור מטופליו. הקורסים פתוחים גם בפני מטפלים ותלמידים ממסגרות לימוד שונות.
 
מסגרת שנה ד'
שנת הלימודים תכלול השתתפות ב 7 סדנאות מקיפות עם מיטב מורי ביה"ס ומורים אורחים מהארץ ומחו"ל. כל סדנה תהיה בהיקף של 12-18 שעות לימוד אקדמיות ובסה"כ 110 ש"ל. בסיום השנה נעניק לבוגרי התכנית תעודת השתתפות מיוחדת מטעם מגע.

עלות התכנית
4,200 ש"ח (במקום עלות של 5,400 ש"ח להרשמה פרטנית לסדנאות)

 
תכנית הקורסים ללימודי ההעמקה לשנת תשע"ט (2018-19)

 
חודש דצמבר - סדנת שיאצו וצ'י קונג עם רמי יולזרי
הסדנה תוקדש לתחושתן של איכויות אנרגטיות בתנועה ובטיפול. בחלקה הראשון נתאמן באיכות התנועה בצ׳י קונג, באיכות המגע בשיאצו ונבדוק כיצד הן יכולות להיתרם מהקשר ביניהן. בחלקה השני של הסדנה נתמקד באיכות האנרגטית ״אשנב לרקיע״. נתהה על קנקנה בתנועה, בעבודה עצמית ובעבודה עם מטופלים.
 
 
חודש ינואר - סדנת מוקסה עם נעמה עמיאור
בסדנה נכיר את המוקסה לסוגיה השונים, מה התכונות שלה, ולכן לאילו מצבים היא תתאים מאוד לשימוש, ובאילו צריך להימנע או להזהר. ובעיקר נתנסה באופנים השונים שניתן להשתמש בה, למצבים כלליים וספציפיים כמו- דלקות פרקים, בצקות, חיזוק דם. הפיכת עובר הנמצא במצג עכוז ועוד.
 

חודש פברואר - סדנת שיאצו עם יניב פסו בנושא תודעת המטפל
בסדנת לאורך סופ"ש נעבוד בשני מישורים: נתחיל כל סשן בהתמקדות התודעה דרך תרגילים תנועתיים ואז נחליף טיפולי שיאצו במצב תודעתי הזה ובחומר לימודי / קליני מתקדם.
 

חודש מרץ - מ'הישרדות' ל'הירגעות' עם רוני גלבוע
סדנה בת 4 מפגשים המתרכזת בהכרה של שריר הפסואס ועצב הואגוס - מהו תפקידם, הקשר ביניהם וכיצד נוגעים לאיכות חיינו וחיי מטופלנו. סדרת המפגשים הזאת מתרגמת את התובנות האלה אל המרחב הטיפולי תוך שימוש משולב בטכניקות מגוונות שמקורן בשיאצו, עיסוי תאילנדי, עבודת פאשיה, הכרת תודה וחמלה.
 
 
חודש מאי - סופ"ש בית ספרי למטפלים בהוראת צוות המורים
סופ"ש של סדנאות מתקדמות מותאמות למטפלים בהוראת צוות בית הספר.

 
חודש יוני - מערכת הנשימה והחיסון בראיית הרפואה הסינית, תזונה ומגע
בסדנה בת 4 מפגשים, בהנחייתן של נעמה עמיאור, מרב מזא"ה ותמר ארקין, נכיר את האנטומיה והפיזיולוגיה של המערכות דרך התנסות חווייתית. נלמד לזהות פתולוגיות ולהבין אותן בעיניים סיניות ונטורופתיות, ונקבל כלים ליצור בריאות טובה יותר באמצעות מגע, תזונה ואורח חיים.
 
 
חודש יולי - סדנת שיאצו עם כריס מקאליסטר בנושא טראומה
סדנת שיאצו מתקדמת בת יומיים עם המורה כריס מקאליסטר (שבדיה). כריס ממשיך את הקשר ההדוק ורב השנים עם בית הספר ומגיע אחת לשנה להעביר סדנאות שיאצו ב'מגע'.
 
 
מעוניינים בייעוץ לימודים אישי? זקוקים למידע נוסף?
התקשרו עכשיו: 052-8339332 או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
    

בית-ספר מגע
לימודי שיאצו
כתובתינו: רח' חזקיהו המלך 17, ירושלים
ייעוץ לימודים אישי: 052-8339332מפת אתרמתעניינים בלימודי רפואה אלטרנטיבית? הכירו את השיאצו