סדנאות לקבוצות

אם אתם מחפשים פעילות מיוחדת לקבוצה, קהילה או משפחה מורחבת, בואו להתנסות בסדנה חוויתית בשיאצו. את הסדנה ניתן להתאים להרכבים שונים: קבוצות; משפחות; הורה וילד אחד על אחד; זוגות (גם זוגות שהצטוותו לצורך הסדנה- אח.ות/ חבר.ה וכו'- מה שמרגיש מתאים ורצוי:) וכד'. 

בכל הסדנאות תמצאו חוויה של כיף, צחוק ומשחק בתנועה ובמגע, מרחב לגוף ולנפש, עצירה מהמירוץ,  זמן איכות של קשר קרוב ללא מסכים, וכלים פשוטים של מגע שאפשר ליישם גם בבית, בחיי היומיום לטיפוח ההקשבה והעמקת הקשרים הבינאישיים. 

מנחי הסדנאות הם מטפלי שיאצו מנוסים מצוות 'מגע', בעלי ניסיון בהוראה והדרכה. 
אנו מודעים לרגישות של נושא המגע ולחשיבות של שמירה על גבולות בהירים וברורים. 

סדנה משפחתית, הורים וילדים:

מפגש של כיף משפחתי במשחקי תנועה ומגע, וטכניקות בסיסיות של שיאצו. הזדמנות לחוות את הקשרים היומיומיים מזווית קצת אחרת, להקשיב ולתמוך אחד בשני דרך הקשבה גופנית. נתרגל ונשחק בזוגות של הורה וילדים, זוגות של אחים ואחיות, וגם בעבודה קבוצתית משפחתית. נלמד כלים להרגעה וויסות שאפשר להשתמש בהם גם ביומיום. 

אמהות ונערות: 

סדנה המיועדת לקשר המיוחד שבין אמהות לבנות ומאפשרת לפתוח ערוץ נוסף של תקשורת ביניהן. הסדנה מורכבת מתרגול של תנועה ומגע ברוח השיאצו במגע קשוב ותומך ותעסוק גם בנושא המרחב האישי והגבולות הבינאישיים - איך אפשר לחוות אותם דרך הגוף? לתקשר אותם בין אחת לשנייה? לבקש מרחב או קירבה כשאנחנו זקוקות לכך? וכן איך לתת תמיכה קשובה ומותאמת, בהקשבה לגוף ולמילים גם יחד. 

סדנה להורים וילדים (זוגות של הורה + ילד/ה אחד/ת):

זמן איכות אחד על אחד של הורה וילד. מפגש של כיף במשחקי תנועה ומגע, וטכניקות בסיסיות של שיאצו. הסדנה מאפשרת הזדמנות להניח את המסכים בצד, ולחוות את הקשר היומיומי בין הורה ויל/.ה מזווית קצת אחרת, להקשיב ולתמוך אחד בשני דרך הגוף. נתרגל, נשחק, נטפל אחד בשני.ה ונלמד כלים להרגעה וויסות שאפשר להשתמש בהם גם ביומיום. 

זוגות:

סדנה המיועדת לזוגות (גם כאלה המצטוותים רק לצורך הסדנה), המשלבת תנועה וטכניקות שיאצו, ומאפשרת לחוות הפסקה מעומס היומיום ומפגש בלתי אמצעי, של קשב וחיבור דרך הגוף: הקשבה, תמיכה והזנה הדדיים. בסדנה נלמד ונתרגל טכניקות בסיסיות ופשוטות שאפשר ליישם גם בחיי היומיום. 

קבוצה:

סדנה המיועדת לקבוצות/ צוותים, במהלכה נתרגל תנועה וטכניקות מגע מעולם השיאצו. נאט את הקצב, ניקח הפסקה מעומס היומיום, ונביא את תשומת הלב פנימה, כל אחד לעצמו ואחד לשני.ה. השיאצו מאפשר לנו תקשורת בלתי אמצעית, ותמיכה הדדית דרך הקשבה גופנית. העבודה עם הגוף בתנועה ובמגע מאפשרת הרגעה והטענות מחדש, הכלים שנלמד בה יוכלו ללוות אותנו גם בחיי היומיום. 

השיאצו היא שיטת טיפול במגע שפותחה ביפן, ומבוססת על הרפואה הסינית. השיאצו מקדם בריאות גופנית ונפשית, ומאפשר לנו לחזור ליסודות הכי בסיסיים של קשר- מגע, פשטות, הקשבה. 

'מגע'- בית לזן שיאצו פעיל בירושלים מאז 1990, ובו תכנית להכשרת מטפלי שיאצו, לצד מגוון פעילויות לקהילה. מתוך היכרות עם האיכויות המיוחדות של השיאצו בקידום בריאות גופנית ונפשית, ופיתוח קשב ותמיכה בתוך קשרים ומערכות יחסים, אנחנו פועלים להרחבת מעגלי השיאצו גם לקבוצות, חברות וארגונים. 

 
מעוניינים במידע או בייעוץ לימודים אישי? רוצים לבוא לשיעור התנסות?
התקשרו עכשיו: 054-9989092 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

בית-ספר מגע
לימודי שיאצו
כתובתינו: רח' חזקיהו המלך 17, ירושלים
ייעוץ לימודים אישי: 054-9989092הצהרת נגישותמפת אתר