טיפול בנושא שחלות פוליציסטיות

מאת: ללי לאור (איסלנד), 2014
לפני כשנה למדתי במסגרת בית הספר מגע קורס בנושא נשיות. הקורס עסק במעגל החיים הנשי, שאותו עוברת וחווה כל אישה בדרכה שלה.  מחזור על תופעותיו השונות, הריון, לידה, גיל המעבר.  הקורס היה מרתק, מלמד, פותח את המחשבה וההתבוננות על מה שעובר עלינו – הנשים.  וגם יישומי.
ובאופן אישי יותר, הקורס החל מספר שבועות לאחר שהתחתנתי ושבועות ספורים לאחר שהסתיים הקורס שמחתי לגלות שאני בהריון... כך שמעבר ללימוד והעשרה שלי כמטפלת שיאצו הקורס נגע בי באופן פנימי ואישי עמוק, עזר לי להתבונן על התהליך שאני עוברת, והדהד הרבה מעבר לשעות השיעורים עצמם. כאשר ישנו נושא שכל כך משמעותי, מעניין ופנימי אצלי, באופן די פשוט היה לי ברור שאת עבודת הגמר בשיאצו אכתוב על אחד מנושאי הקורס.
כדי לחבר את התיאוריה למעשה החלטתי לנסות למצוא מטופלת שיש לה רצון  וצורך לטפל באחד מהנושאים שנלמדו בקורס.  גיששתי קצת, ודי מהר נמצאה חברה לעבודה המתאימה לטיפול.
במסגרת עבודה זו אתחיל מחלק תיאורטי קצר העוסק בשחלות פוליציסטיות  - הסיבה שבגללה הגיעה שלומית לטיפול, החלק השני יהיה תיאור הטיפול עצמו על דיווחיו (דוח טיפול), ובחלק השלישי ארחיב על תחושותיי שלי במהלך הטיפול במיוחד בהקשר ההריון האישי שלי.
LaliIsland.pdf
(142.47 KB)
 
מעוניינים במידע או בייעוץ לימודים אישי? רוצים לבוא לשיעור התנסות?
התקשרו עכשיו: 054-9989092 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

בית-ספר מגע
לימודי שיאצו
כתובתינו: רח' חזקיהו המלך 17, ירושלים
ייעוץ לימודים אישי: 054-9989092הצהרת נגישותמפת אתר