קבוצת הדרכה למטפלים | רעות גיא בר-גיל

11.2022
בואו להיות חלק מקבוצת הדרכה תהליכית למטפלים. בקבוצה ניצור יחד מרחב משותף קשוב ותומך שבו תוכלו לשתף מורכבויות, תחושות ושאלות שעולות במרחב הטיפולי, ולקבל הקשבה והדהוד שמתוכם צומחות בהירות, התרחבות ואפשרות לשינוי. כמטפלות ומטפלי שיאצו אנחנו פוגשים בחדר הטיפולים נושאים שיכולים להשפיע עלינו באופן עמוק, להפעים, להסעיר, לטלטל, לעורר ספקות או שאלות. לרוב, אנחנו נותרים לבד עם כל אלה. הדרכה קבוצתית היא רשת של תמיכה וליווי. היא מאפשרת לכל אחד להעמיק בתהליך שלו כמטפל, לקבל פרספקטיבה ולהגיע לתובנות חשובות. זהו חלק חשוב מהצמיחה המקצועית והאישית שלנו, שלאורך זמן מאפשרת לנו להחזיק תהליכים מורכבים ועמוקים יותר.  לא פחות מזה, זה חשוב למען המטופלים שלנו. כדי שנוכל להיות שם עבורם במלואנו, נוכחים ומודעים, עם לב פתוח ופנוי.
המפגשים יתקיימו אחת לחודש ובכל מפגש נפגוש לעומק את מה שמעסיק אותנו כמטפלים באותו זמן דרך שיתוף, הקשבה, הדהוד ועיבוד. התכנים יעלו בכל פעם ממה שחי ומבקש תשומת לב אצל המשתתפים. נפגוש נושאים כמו גבולות, הזדהות, ערך עצמי, מופעלות רגשית ועוד. בואו להרגיש את כוחה המחזק של השותפות לדרך.

הקבוצה תיפגש 8 מפגשים אחת לחודש למשך שעתיים
בימי ראשון 19:30-21:30. קביעת העיתוי הסופי תיעשה בשיתוף הנרשמים, כך שאם מעניין אתכם אך הזמן לא מתאים כדאי מאוד ליצור איתנו קשר בהקדם

עלות: 1280 ש״ח; 160 שח בלבד למפגש!
 
מנחה
רעות גיא בר-גיל - 
מטפלת וותיקה ומורה לשיאצו, רפואה סינית וצ'י קונג. מדריכה וותיקה ב'מגע', לוקחת חלק בקבוצות הדרכה שונות שנים רבות. משלבת בעבודתה את שפת ההתמקדות שהיא שפה של חיבור והקשבה פנימה לגוף.

 
מעוניינים בייעוץ לימודים אישי? זקוקים למידע נוסף?
התקשרו עכשיו: 052-4020557 או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
    

בית-ספר מגע
לימודי שיאצו
כתובתינו: רח' חזקיהו המלך 17, ירושלים
ייעוץ לימודים אישי: 052-4020557הצהרת נגישותמפת אתרמתעניינים בלימודי רפואה אלטרנטיבית? הכירו את השיאצו