סדנת סיישין-קיטאיידו עם מאסטר קן וייט (אנגליה)

5.3.2017

מאסטר קן ווייט

קן ווייט (Ken Waight), מייסד הסיישין קיטאידו, החל את דרכו באומנויות הלחימה והתנועה בשנות ה-60. חי ולמד ביפן והיה חלק מקבוצת מחקר של אומני לחימה בכירים שהקדישו עצמם לאימון ולימוד אינטנסיביים, בחיפוש אחר תנועה פורצת דרך שתרחיב את גבולות אומנויות הלחימה.
מאסטר קן לימד שנים רבות בארה"ב ובאירופה הוא מטפל מוסמך בתרפיה בתנועה, רפואה סינית ושיאצו. הגיע ארצה לראשונה לבי"ס מגע לפני יותר מ-20 שנים לאימונים משותפים עם מורי בית הספר.
האימון הינו הזדמנות לפגוש במאסטר מתחום אומנויות הלחימה והתנועה, ולחוות איתו את האומנות שיצר, ויכלול גם נקודות השקה לשיאצו ולעבודה במגע.


סיישין קיטאידו

סיישין-קיטאידו היא שיטה המשלבת בין העוצמה של אמנויות הלחימה לספונטניות והחופש שמאפשרות גישות מערביות לתנועה.
בקיטאידו באים לידי ביטוי העקרונות התנועתיים והחכמה הגופנית של אמנויות הלחימה המזרחיות, ולדבר יש השפעה עמוקה על הגוף והנפש של המתאמן. יחד עם זאת, קיטאידו אינה עוסקת בלחימה, והגנה עצמית אינה המטרה של האימון.
האימון בקיטאידו מבוסס על תנועה גדולה, פתוחה ומשוחררת. תנועה שכזו מאתגרת אותנו להפיק מעצמנו את המיטב שלנו. תנועה שכזו גם מאפשרת , לאחר שהצלחנו להסיר מעט מהמתח והכבדות שמגבילים אותנו, לחוות את עצמנו ואת הסובב אותנו באופן חדש, חופשי יותר.
השיטה ייחודית במגוון האיכויות שהיא כוללת. תנועה יאנגית-דינאמית (קיטאידו) ותנועה שקטה-פנימית (סיישין). תרגילים מובנים ומדוייקים ותנועה שהיא הרבה יותר חופשית וספונטנית.

פרטי הסדנה

מועד:
יום א' 5.3.17 בין השעות 17:45-19:15
*יש להגיע בשעה 17:30 על מנת להתארגן ולהתחיל בזמן*

מקום:
אולם הספורט, בית הספר פולה בן גוריון
כתובת: רח' בן לברט 15, רחביה, ירושלים

עלות: 100 ₪
התשלום במזומן במקום
 
להרשמה יש למלא את הטופס מטה
 
מעוניינים בייעוץ לימודים אישי? זקוקים למידע נוסף?
התקשרו עכשיו: 052-4020557 או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
    

בית-ספר מגע
לימודי שיאצו
כתובתינו: רח' חזקיהו המלך 17, ירושלים
ייעוץ לימודים אישי: 052-4020557הצהרת נגישותמפת אתרמתעניינים בלימודי רפואה אלטרנטיבית? הכירו את השיאצו