לימודי שיאצו למטפלים - קורסי העמקה בשיאצו

המסלול התלת-שנתי ללימודי השיאצו נועד להכשיר את התלמידים למטפלי שיאצו בעלי יכולות גבוהות. יחד עם זאת גם לאחר הכשרתנו כמטפלים הצורך להעמיק את הידע המעשי והתיאורטי אינו נמוג. על כן לצד כיתות הלימוד ב'מגע' מתקיימים במהלך השנה קורסים וסדנאות העמקה להרחבת ארגז הכלים והעשרת הידע הטיפולי שמוקנה במהלך שנות הלימוד.
 
עבור המטפלים, בוגרי ביה"ס, מסגרת זו חיונית על מנת להכניס רוח חדשה לקליניקה ולשמור על האש הפנימית של המטפל, בלעדיהן הטיפול עלול להפוך לטכני וחסר חיות, להימאס על המטפל ולעקר את יעילותו עבור מטופליו. עבור תלמידי המסגרת התלת-שנתית מדובר בהזדמנות להצטרף ללימוד משותף, ללא הפרדה בין רמות ניסיון או שנות ותק, המאפשרת לדחוף את התלמיד קדימה ולחשוף אותו בפני עומקים ורבדים חדשים בלימוד. הקורסים פתוחים גם בפני מטפלים ותלמידים ממסגרות לימוד שונות.
 
קורסי ההעמקה לשנת תשע"ז:
 
5.1.17 התגלותה של אנרגיית הלב-מעי דק בטיפול
סדנת עומק למטפלי שיאצו בהנחייתו של המורה רמי יולזרי. בחלקה הראשון של הסדנה נתרגל צ׳י קונג ושיאצו של הלב-מעי דק. חלקה השני של הסדנה יוקדש להצגת מקרים ולדיון. המשתתפים מוזמנים להציג טיפולים בהקשר זה.

רמי יולזרי הינו מטפל ומורה ותיק בשיאצו וצ'י קונג ומנהל 'מגע' עד שנת 2012. 
 
 
7.3.17 מערכת עיכול בריאה - תחזוקה וטיפול באברי השער של הגוף
קורס העמקה בן 4 מפגשים בהנחייתן של המורות נעמה עמיאור ומרב מזא"ה. הקורס יעסוק במערכת העיכול, אופיה ותגובותיה. נלמד כיצד לתחזק את בריאותה ולמנוע מחלות בעתיד וכן יידונו בעיות נפוצות בקליניקה כמו צרבות, בחילות, עצירות, טחורים. מרב ונעמה ילמדו במקביל ממה נובעות הבעיות ואיך לטפל בהן באמצעות ההבנה של הרפואה הסינית, המלצות, נקודות טיפול ספציפיות ותזונה.
 
נעמה עמיאור מטפלת ותיקה ומנוסה ברפואה סינית, אקופנקטורה ושיאצו. מצוות ההוראה של בי"ס מגע לשיאצו.
מרב מזא"ה מטפלת בשיאצו, תזונה מותאמת אישית וצמחי מרפא. מלמדת בבי"ס מגע לשיאצו ובמסגרות אחרות.


25.4.17 צפייה בטיפולים ודיון קבוצתי
קורס מתקדם בשיאצו בן 3 מפגשים בהנחייתו של המורה ומנהל 'מגע' יניב פסו. בקורס יניב יביא את הקליניקה שלו למרחב הקבוצתי. בכל מפגש נקיים תרגול תנועתי, צפייה בטיפול שיאצו שיניב ייתן למטופל שיוזמן על ידי אחד המשתתפים ולבסוף נסכם את מה שקרה בטיפול ונפתח דיון קבוצתי בסוגיות, שאלות ותהיות שעולות ממנו. 
 
יניב פסו, מטפל בשיאצו מאז 1992, מורה לשיאצו מאז 1997 ומנהל בי"ס 'מגע' משנת 2012.
מוסמך 'מגע'  ומוסמך-L.C.S  לטיפול בשיאצו, בעל B.A בלימודי פילוסופיה, לימודי מזרח-אסיה ויפנית ומורה לקראטה בדרגת דאן 5.


16-18.7.17 סדנאות שיאצו עם כריס מקאליסטר (שבדיה)
סדנת שיאצו בת 3 ימים עם המורה כריס מקאליסטר. כריס ממשיך את הקשר ההדוק ורב השנים עם בית הספר ומגיע אחת לשנה להעביר סדנאות שיאצו ב'מגע'.
 
כריס מקאליסטר מכהן כיו"ר ההתאחדות האירופאית לשיאצו, עוסק באומניות ריפוי, תנועה ולחימה משנת 1986. למד באנגליה, ארה"ב, הולנד, סין ויפן עם טובי המורים בעולם (נייג'ל דווס, טד קפצ'וק, סוזוקי טקאו, פיטר ייטס, גואה חואה ועוד). 


 

 
מעוניינים בייעוץ לימודים אישי? זקוקים למידע נוסף?
התקשרו עכשיו: 052-8339332 או מלאו את הטופס הקצר שלפניכם:
   

בית-ספר מגע
לימודי שיאצו
כתובתינו: רח' חזקיהו המלך 17, ירושלים
ייעוץ לימודים אישי: 052-8339332מפת אתרמתעניינים בלימודי רפואה אלטרנטיבית? הכירו את השיאצו